Sportovní odpoledne s Mateřinkou

Celoroční spolupráce havířovského klubu s mateřskou školkou Mateřinka s.r.o. vyvrcholila ve středu 24. května sportovním odpolednem, na které byly pozvány nejen samotné děti, ale také jejich rodiče a rodinní příslušníci. Hlavní roli hrál samozřejmě stolní tenis.

Cílem bylo ukázat právě rodičům, jaký pokrok jejich ratolesti v pohybových aktivitách díky pravidelnému navštěvování Národního tréninkového centra udělaly. „Přibližně pětadvacet dětí předškolního věku z této mateřské školky k nám chodilo pravidelně celý školní rok a my jsme chtěli jejich rodičům ukázat, co všechno se za tu dobu naučily. Připravili jsme různé sportovní hry, k dispozici byl velký stůl, malé stoly, ale také robot, který si rodiče rádi vyzkoušeli. Pevně věřím, že se všem spolupráce líbí a po prázdninách bude pokračovat. A děti, které už začnou chodit do školy to třeba vyzkouší přímo v naší přípravce. Na podzim začne tradiční nábor nových mladých členů našeho klubu,“ vysvětluje vedoucí celého projektu Radek Košťál.

Společně s ním se o začínající sportovce v průběhu roku starali kolegové Jozef Wiltschka a Milan Bezdíček, kondiční trenér Patrik Kaizar, na samotné akci nechyběl ani mentor NTC Michal Malina, Martin Kaděrka a pochopitelně šéf klubu Nikolas Endal.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz