Startuje čtvrtfinále Extraligy mužů

Jen dva dny po skončení mistrovství republiky začíná play off Extraligy mužů. Boje o titul vyvrcholí 5. května Superfinále v Praze, o tom, kdo do něj postoupí se rozhodne ve čtvrtfinálových a semifinálových sériích, hraných na tři vítězná utkání.

První začínají dnes večer. V 17 hodin přivítá Havířov družstvo Liberce, duely HB Ostrov H. Brod s TTC Ostrava 2016 a SKST Cheb s KT Praha začnou v 18 hodin.

Výsledky domácího šampionátu naznačily, kdo bude největším favoritem nejen na postup do Superfinále, ale zřejmě i na zisk mistrovského titulu. Dvojice HB Ostrov Pavel Širuček a Tomáš Tregler se v Havířově prezentovala skvělou formou. Širuček šampionát vyhrál, Tregler skončil na bronzovém stupínku.

Je ovšem potřeba připomenout, že největší opory pražského El Niňa a Chebu na mistrovství republiky nehrály. David Reitšpies dokonce kvůli přípravě na play off obětoval obhajobu mistrovského titulu. Je jasné, že pro oba kluby je úspěch družstva v play off prioritou. A oba budou ve čtvrtfinále velkými favority.

Nejvyrovnanější souboj slibuje série Havířova s Libercem. Družstvo ze severu Moravy bude nejvíc spoléhat na Uzbeka Zokhida Kenjaeva, Liberečtí pak na Michala Beneše, který na mistrovství republiky postoupil do čtvrtfinále.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz