Štefcová s Petrovovou titul neobhájily

Se dvěma bronzovými medailemi se vrátili havířovští hráči a hráčky z mistrovství republiky v Teplicích. Radim Bako vybojoval bronz ve dvouhře juniorů do 21 let, stejnou medaili přivezly také Kristýna Štefcová s Nikitou Petrovovou ve čtyřhře žen.

Obhájkyně mistrovského titulu v semifinále narazily na zkušenou dvojici Karin Adámková (MSK Břeclav) a Aneta Kučerová (SK Dobré). Vyhrály sice první set, ovšem pak převzaly iniciativu soupeřky a ziskem tří setů za sebou si zajistily postup do finále. "Máme medaili, ale jsme trochu zklamané, protože jsme si vloni ověřily, že se dá bojovat i o zlato. Tehdy jsme Adámkovou s Kučerovou porazily, tentokrát to nevyšlo," komentovala stručně zisk bronzové medaile Kristýna Štefcová.

Mistry republiky ve dvouhře se stali Pavel Širuček a Hana Matelová. Čtyřhru mužů vyhrál pár Pavel Širuček, Tomáš Polanský, čtyřhru žen Hana Matelová s Kateřinou Tomanovskou a smíšenou čtyřhru Martin Koblížek s Renátou Štrbíkovou.

Výsledky

Čtyřhra žen, semifinále: Karin Adámková (MSK Gumotex Břeclav), Aneta Kučerová (SK Dobré) - Nikita Petrovová, Kristýna Štefcová (SKST Baník Havířov) 3:1 (-8,6,7,4).

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz