Štěpán Brhel se představil jak se patří

Přestup Štěpána Brhela z Hodonína do Baníku Havířov je sice teprve v jednání, ovšem talentovaný starší žák už na severu Moravy zahájil přípravu na novou sezonu a sám se rozhodl, že na turnaji seriálu JOOLA Satellite Tour v havířovské herně chce obléci dres s logem svého nové klubu.

Představil se v něm v plné parádě, vyhrál dvouhru ve své kategorii, když v semifinále porazil svého nového týmového parťáka Daniela Košťála a ve finále si pak poradil s Němcem Sórenem Dreierem z Niedersachsenu.

Domácím se vůbec na turnaji dařilo. Vybojovali celkem čtyři medaile. Kromě zlata ve dvouhře starších žáků to bylo stříbro mladších žácích. O to se postaral Martin Slaný. V semifinále porazil Noaha Taylora Manniga z Niedersachsenu a nestačil až ve finále na Štěpána Holuba z Havlíčkova Brodu. Prohrál s ním 0:3.

Další dvě medaile byly bronzové. Už zmiňovaná účast Daniela Košťála v semifinále dvouhry starších žáků a pak také ve dvouhře dorostenek se mezi čtyři nejlepší probojovala Nela Hanáková. Prohrála s pozdější vítězkou Janou Vašendovou z Ostravy 1:3.

Vítězství dvouhry dorostu se stali Kryštof Přída (SK Kotlářka) a Jana Vašendová (TJ Ostrava KST), ve starších žácích vyhrál Štěpán Brhel, ve starších žákyních Sára Bilkovicová (MSK Malacky). Soutěže mladších žáků ovládli Štěpán Holub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) a Karolína Jaroňová (AC Sparta Praha)

Turnaj JOOLA Satellite Tour v Havířově finančně podpořil Moravskoslezský kraj.

Kompletní výsledky najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz