Stříbro Ščibrániové na žebříčkovém turnaji

Podobně jako se v sobotu podařilo vybojovat medaili Kláře Hrabicové na žebříčkovém turnaji dorostenek, stála na stupních vítězů o den později v kategorii mladších žaček Magdaléna Ščibrániová. V havířovské herně sice na zlato nedosáhla, ale prohrála až ve finále a vybojovala stříbro.

Na turnaji hrála skvěle, v základní skupině porazila bez ztráty setu Markétu Najmanovou z Lanškrounu a Moniku Sobotíkovou z Líšně. Pak si v play off v prvním kole poradila s kladenskou Andreou Slámovou, set neztratila ani ve čtvrtfinále proti Anně Holejšovské z Vlašimi a teprve až v semifinále ji potrápila Lucie Juchelková ze Vsetína. Ščibrániová vyhrála 3:2 a přemožitelku našla až v posledním zápase, kdy prohrála s Vendulou Šichanovou z SK Dobré 0:3.

Byla jedinou havířovskou hráčkou v soutěži děvčat. Ve dvouhře mladších žáků měl pořádající klub hned dvojí zastoupení. Martin Slaný ve své skupině porazil Adama Ondračku z Frýdlantu nad Ostravicí 3:0, ovšem prohrál s pozdějším vítězem Davidem Sochorem z pražské Sparty 1:3. Z druhého místa postoupil do play off, kde v prvním kole nestačil na Martina Vaigla z Vlašimi. Prohrál po vyrovnaném boji 2:3. Byl navíc jediný, kdo se probojoval mezi šestnáct nejlepších. Erik Přeček ve skupině prohrál shodně 0:3 s Jiřím Řeháčkem ze Slaného a Ondřejem Vrankou ze Zlína. Obsadil konečné 22. místo.