Tři medaile ze šampionátu mladšího žactva

Celkem tři medaile vybojovali Havířovští na mistrovství republiky mladšího žactva v Jaroměři. Na titul sice žádný z nich nedosáhl, ale účast v bojích o medaile je nejlepším impulzem do dalšího tréninku.

Magdalena Ščibrániová společně s Karolínou Jaroňovou z pražské Sparty se probojovaly až do finále čtyřhry. Tam prohrály Kateřinou Pisárovou (KST Rakovník) a Veronikou Polákovou (SKST Vlašim) 1:3.

Také v kategorii mladších žáků to zacinkalo. Tomáš Kment se svým spoluhráčem Davidem Sochorem prohráli v semifinále čtyřhry 2:3 s dvojicí Jakub Hitzger, Štěpán Holub z HB Ostrov Havlíčkův Brod a vybojovali bronz. Stejný kov vybojoval Tomáš Kment také ve smíšené čtyřhře, když společně s Lucií Juchelkovou (TJ Sokol Vsetín) prohráli s pozdějšími vítězi Štěpánem Brhelem (SKST Hodonín) a Adélou Sazimovou (SK Dobré) 0:3.

Mistry republiky ve dvouhře se stali Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha), který ve finále porazil Štěpána Brhela z Hodonína, a Kateřina Pisárová z Rakovníka. Ta v boji o zlato uspěla proti Adéle Zoubkové (TJ Sokol PP Hradec Králové 2).

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz