Tři tituly ze šampionátu kategorie Masters

V rámci FeSTivalu stolního tenisu v Plzni se představili nejenom nejlepší extraligoví hráči v Superfinále, ale taky veteráni. Na premiérovém mistrovství republiky kategorie Masters bojovali o medaile stolní tenisté v kategoriích od 40 let výš, nejstarší skupinou pak byli muži nad 85 let.

Do turnaje v Plzni se zapojilo bezmála 200 veteránů a mezi nimi také členové SKST Havířov. Ze západu Čech neodjeli s prázdnou. Vybojovali hned tři mistrovské tituly v deblových soutěžích a další medaile získali v singlech.

Ze zlata se radovali Jiří Gráf společně se spoluhráčem Petrem Kaštánkem z Prachatic v kategorii 45 – 49 let, František Skácelík se spoluhráčem Vladimírem Jelínkem z TSV Ingolstadt-Unesernherrn kategorii 55 – 59 let a Iveta Dudková se spoluhráčkou Janou Hranickou z SK Svinov v kategorii 40 – 64 let.

Ve dvouhrách byli kousek od titulů Jiří Gráf, který prohrál až ve finále s libereckým Jiřím Medkem, a také Iveta Dudková, která ve finále nestačila právě na svoji deblovou partnerku Janu Hranickou.

Premiérový šampionát Masters se bezpochyby povedl. Nabídl boje o oficiální mistrovské tituly, což vlastně ani hráči a hráčky, kteří vozí medaile třeba z mistrovství Evropy, dosud neznali. Byl pochopitelně také místem setkání nadšenců, kteří se stolnímu tenisu věnují bez ohledu na dřívější rok narození.

Kompletní výsledky najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz