Tucet medailí z Jablonce a Liberce

Poslední bodovací turnaje mládeže v letošním kalendářním roce se hrály v Liberci a Jablonci nad Nisou. Ve všech kategoriích se dařilo favoritům a mezi nimi i hráčům a hráčkám havířovského klubu. Ze severu Čech vezou celkem dvanáct medailí.

Z vítězství se hned první den radoval v kategorii U13 Oliver Olejník. Vyhrál soutěž ve dvouhře a další zlato přidal i ve čtyřhře společně s Rostislavem Kleslou z Frýdku-Místku.

V kategorii U19 vyhrál Vojtěch Slaný společně s Jáchymem Zacharou z Elizzy Praha čtyřhru. Na stříbro naopak v této kategorii dosáhli Matyáš Kolečkář a Lucie Juchelková. Bronzové medaile vybojovali ve čtyřhře Jaroslav Bača a Antonín Baroš, ve stejné soutěži děvčat pak Lucie Juchelková s Magdalénou Ščibraniovou.

Další zlaté medaile přidali druhý den turnajů hráči a hráčky v kategoriích U17 a U15. V té starší si finále zahrály Lucie Juchelková a Magdaléna Ščibraniová. Z vítězství 3:2 se nakonec po velikém boji radovala Juchelková. Dařilo se také Martinu Slanému a Matyáši Kolečkářovi, kteří ve dvouhře U17 prohráli až v semifinále a byly z toho bronzové medaile.

Oliver Balvar byl v kategorii U15 na stupních vítězů dvakrát. Ve dvouhře byl bronzový, ve čtyřhře společně s Jakubem Janošcem vybojovali zlato.

Kompletní výsledky Velké ceny Jablonce nad Nisou U19 najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny Liberce U17 najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny Jablonce nad Nisou U15 najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny Liberce U13 najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz