Tým mužů čeká poslední utkání roku

Dvanácté kolo extraligy mužů bude posledním kolem v letošním kalendářním roce. Hráči Baníku Charvát Havířov v něm přivítají ve čtvrtek 12. prosince před kamerami ping-pong.tv úřadujícího vicemistra TTC Ostrava 2016.

Účastník Ligy mistrů v sezoně prozatím nezáří podle svých představ a je v tabulce prozatím pátý. Ovšem v pondělním loučení s nejprestižnější klubovou soutěží v Evropě se blýsknul vítězstvím 3:2 nad rakouským celkem Walter Wels. Trojice Ondřej Bajger, Felipe Olivares a Šimon Bělík je tedy při chuti.

V prvním letošním vzájemném měření sil Ostravané porazili Havířov 4:1, když jediný bod Baníku zařídil Martin Koblížek. Domácí tým je v tabulce sice poslední, ovšem v mnohem větší herní pohodě, než na začátku sezony, je Petr David, který už se propracoval na osmou příčku v úspěšnosti hráčů. Před ním jsou pouze zástupci El Niňa, KT Praha a zkušený Tomáš Tregler. Společně s Martinem Koblížkem a Radimem Bakem by tak měli sehrát proti Ostravě mnohem vyrovnanější souboj, než v polovině října.

Utkání začíná v 18 hodin, bude mu tradičně předcházet čtvrthodinové studio a fanoušci u obrazovek ping-pong.tv si ho budou moci vychutnat tradičně i s komentátory. Domácí tým ovšem bude potřebovat také podporu fanoušků přímo v hale. Přijďte je povzbudit a podpořit potleskem v posledním letošním mistrovském duelu.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz