V Hodoníně i na Portugal Open

Dva významné mezinárodní turnaje se hrají souběžně v tomto týdnu a ani na jednom nebudou chybět hráči a hráčky Havířova.

V portugalském Lisabonu začne ve středu turnaj seriálu Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus. Na velmi kvalitně obsazeném podniku se představí také Nikita Petrovová, která si zahraje nejen soutěže žen, ale také dvouhru žen do 21 let. Pro českou reprezentantku jde o poslední prověrku formy před březnovým ME do 21 let, na které byla pozvaná. Není ovšem jediným havířovským zástupcem na turnaji. V soutěži mužů bude hrát také Slovák Tibor Špánik.

Tradičně velmi kvalitně obsazený je také turnaj Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně. Mezi jedenačtyřiceti českými hráči a hráčkami je celkem šest havířovských jmen. V juniorské kategorii budou startovat Radim Bako a Vojtěch Mynář, v juniorkách Gabriela Štěpánová a Klára Hrabicová, v kadetech Daniel Košťál a kadetkách Nela Hanáková.

Turnaj se hraje v tradičním modelu, ve středu a ve čtvrtek proběhnou soutěže jednotlivců juniorských kategorií, v pátek odstartují soutěže družstev a o víkendu program zakončí soutěže kadetů a kadetek.

Kompletní informace o turnaji v Hodoníně najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz