V pátek se hraje atraktivní duel s KT Praha

Po týdenní přestávce opět pokračuje dalším kolem extraliga mužů. V tabulce čtvrtý Baník Charvát Havířov přivítá na svých stolech v pátek 4. října od 17 hodin doposud neporažený tým KT Praha.

Oba celky mohou hovořit o úspěšném vstupu do nového ročníku nejvyšší soutěže. Oba úspěšně zakomponovaly do sestavy posily z bývalého DTJ Hradec Králové. Zatímco do Havířova zamířil Martin Koblížek, v dresu KT Praha odvádí tradičně skvělou práci Martin Olejník. Pokud dojde na jejich vzájemný souboj v rámci utkání 4. kola, bude to bezpochyby jeden z vrcholů večera.

Hosté se kromě Olejníka spoléhají na další dva zkušené hráče Tomáše Pavelku a Bohumila Vožického, ovšem dokázali naplno bodovat například i s Jindřichem Panským v sestavě. Ze tří dosavadních utkání ještě neztratili ani bod a jsou společně v El Niněm Praha na špici tabulky. Havířovští na začátku sezony vyhráli v Hradci Králové nad Sokolem 4:2, pak doma podlehli Liberci 3:4 a prohráli i s El Niněm 0:4. Čtvrté místo je však pro trojici Petr David, Martin Koblížek a Radim Bako určitě dobrým odrazovým můstkem do dalších bojů a v pátek budou mít havířovští hráči možnost připravit Pražany poprvé v sezoně o extraligové body.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz