Výstava v OC Elan

Zajímavé zpestření nabídne o pondělí 1. srpna až do konce prázdnin svým návštěvníkům Obchodní centrum Elan v Havířově. Na několika panelech si budou moci prohlédnou přes dvacet fotografií, s tématikou stolního tenisu.

Sportovní klub stolního tenisu Havířov patří mezi největší kluby v republice a od roku 2020 působí nově v Národním tréninkovém centru v Šumbarku. V době kovidové pandemie byl dokončen projekt, který nabízí ty nejlepší tréninkové a herní podmínky. Jde o nejmodernější a největší specializovanou halu na stolní tenis ve střední Evropě. Za necelé dva roky si v ní zahrály stovky hráčů a hráček z celého světa. Mezinárodní kempy, velké turnaje, evropský pohár a samozřejmě domácí extraliga. Havířovské centrum si za krátkou dobu své existence zkrátka stihlo vybudovat skvělou pověst.

Jak uvádí na svém facebookovém profilu OC Elan, neváhejte a přijďte se nejen podívat na výstavu, ale dopřát si třeba dobrou kávu či něco jiného na zub. Nebo si udělejte radost novým kouskem do vašeho šatníku, či novou knihou.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz