Začíná play off Extraligy žen

Zatímco v nejvyšší domácí soutěži mužů už jsou známí finalisté, Extraliga žen teprve začíná s boji v play off. Nové mistryně republiky pak budeme znát nejpozději 5. června. Mezi osmičku nejlepších týmů se probojovaly také hráčky SKST Havířov.

Ve čtvrtfinále je ovšem čeká soupeř z nejtěžších, jeden z největších favoritů na zisk mistrovského titulu SKST Stavoimpex Hodonín. Celá série se odehraje ve velmi rychlém tempu. Příští týden totiž čeká klub z jihu Moravy finálový turnaj Evropského poháru v Novém Sadu (6. – 9. května).

V sérii, hrané na dvě vítězná utkání, budou svěřenkyně trenéra Jaroslava Mikesky velkými favoritkami. V základní části obsadily druhé místo a své první soupeřky porazily jednoznačným výsledkem 6:1. Oporami týmu jsou Natália Partyková se Solomiyou Bateykovou, které doplňují Linda Záděrová a Markéta Ševčíková. Havířovské kvarteto Kristýna Štefcová, Klára Hrabicová, Gabriela Štěpánová a Nela Hanáková se bezpochyby pokusí favoritkám cestu do semifinále znepříjemnit. První utkání je na programu 29. dubna v Hodoníně.

Program čtvrtfinále

Čtvrtek, 29. dubna

SKST Stavoimpex Hodonín A – SKST Havířov (16 hodin)

Sobota, 1. května

SKST Havířov – SKST Stavoimpex Hodonín A (16)

Neděle, 2. května (případné 3. utkání)

SKST Stavoimpex Hodonín A – SKST Havířov (16)

Kompletní informace o Extralize žen nejdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz