Zlatá jízda Hanky Kodetové v Praze

Úřadující mistryně Evropy ve dvouhře kadetek Hanka Kodetová byla nejvýznamnější postavou letošního domácího šampionátu této věkové kategorie v Praze. Havířovská hráčka vybojovala tři mistrovské tituly a ztratila na celém turnaji jen tři sety. Její zlatou jízdu doplnili kadeti třemi bronzy.

Kodetová prošla soutěží ve dvouhře bez jediného zaváhání a všechny soupeřky porazila výsledkem 4:0. V semifinále hodonínskou Adélu Brhelovou a ve finále pak její oddílovou kolegyni Simonu Holubovou. Stejně tak suverénně si pak Hanka Kodetová došla pro titul ve smíšené čtyřhře společně s Janem Škaldou. Jen ve čtyřhře se společně se zlínskou Danou Popelákovou musely třikrát v setu sklonit před uměním svých soupeřů. Ale nikdy z toho nebylo žádné drama a také v této soutěži havířovská kadetka vybojovala zlato.

Ve dvouhře kadetů se Oliver Olejník probojoval do semifinále, kde prohrál s pozdějším vítězem Ondřejem Morávkem 1:4. Byla z toho bronzová medaile. Stejně tak se z třetího místa radovala dvojice Oliver Balvar, Jakub Janošec ve čtyřhře kadetů a poslední šestou medaili vybojovali Jakub Janošec se spoluhráčkou Anetou Ježkovou z Hluku.

Kompletní výsledky najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz