ÚVOD
Žebříčky MSSST mládeže a dospělých 2009/2010
 

Krajský žebříček mládeže a dospělých se pro havířovský klub dá označit za pozitivní. Mezi mládeží se v kategorii do 21 let věku objevil na první příčce Pavel Širuček.V první dvacítce této kategorie je také Kuba Crha. Mezi ženami do dvaceti jedna let věku se na velmi hezké sedmé pozici nachází Bednářová Lenka.

Taktéž mezi dorostenci ovládl pomyslný trůn Pavel Širuček a v kategorii dorostenek patří celková  šestá příčka naší Tomanové Tamaře.

Jedenáctá pozice mezi staršími žáky patří Davidu Sargánkovi a ve špici starších žákyň je taktéž Mynářová Karolína.

V kategorii mladších žáku nalezneme na sedmnácté a dvacáté pozici Ladislava a Rostislava Kupce. Kategorie nejmladších žáků je z pohledu havířovského klubu velmi úspěšná, neboť na čtvrtém místě se umístil Gorecki Jan, na sedmém místě je Mikolašik Michal a šestnáctý Endal Sebastian.

Mezi dospělými závodníky v kraji se nejlépe z havířova prosadil druhý Pavel Širuček. Pátou pozici okupuje Karabec Ivan a o desátou pozici se dělí Volný Karel s Cinnerem Radovanem. V případě ženské kategorie se objevily v desítce hned tři hráčky a to osmá Adámková Karin, devátá Tomanová Tamara a desátá Bednářová Lenka.

Žebříček MSSST mládež 2009/2010

Žebříček MSSST dospělých 2009/2010

 
15.7.2010 | autor: | přečteno: 4971x
zpět